Ses Sistemleri

Ses Sistemleri sektörünün lider markaların ürünlerini temin eden LAST, işletmelerin tüm malzeme ihtiyaçlarını sağlamaktadır.

Organizasyonların başarılı olması kusursuz bir ses sistemine bağlıdır. Organizasyon alanının özellikleri ve sistemin gereklilikleri doğrultusunda en doğru teknik ekipmanların tedarik ve kurulumu aşamasında LAST’tan anahtar teslim hizmet alabilirsiniz.

Fuar, açılış, davet, gösteri gibi ses sistemlerinin kullanıldığı tüm etkinliklerde kaliteli ses sağlamak için alanında profesyonel ekibimiz, ihtiyacınıza en uygun sistemi seçmek ve kurmak için hizmetinizdedir.

Sinema canlı müzik ve görüntü sanat gibi etkinlikler de kaliteli ses ve donanım sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İyi bir ses kalitesi sağlayan ekipmanlardan oluşan bir ses sistemi kurulmaktadır. Konser ve seminerler de seyirciye daha kaliteli bir ses sunumu sağlamakta olan LAST her türlü sahne, konser düğün gibi faaliyetlerin ses sistemi kurmasında yardımcı olmak üzere hizmet sağlamaktadır.

LAST, satışını yaptığı tüm markaların, sistemlerinin kurulumu, işletmesi, eğitimi, garantisi ve teknik desteğini, sahip olduğu profesyonel kadrosuyla sürdürmektedir.