Genel Müzik ve Acil Anons Sistemleri

LAST Seslendirme ve anons sistemleri ile geniş alanlı yerlerde müzik yayını ve anons verebilmek mümkündür. Ses ve anons sistemleri, mikrofonlar, ses seviye ayar cihazları, hoparlörler, amplifikatörler, mikserler ve kaynak seçici ekipmanlardan oluşur

LAST temsilcisi olduğu firmaların kaliteli ürünleri ile alışveriş merkezlerinden spor sahalarına, fabrikalardan üretim tesislerine kadar bir çok farklı mekanda mükemmel ses kalitesi, yüksek seviyede anlaşılabilirlik ve tüm alanlarda homojen ses dağılımı sağlayabilmektir.

Seslendirme sistemleri kurulan bir yerde ham genel müzik yayını hem de acil anons sistemi aynı anda kullanılabilir. Kişilere topluca ulaşılması gereken durumlarda kolaylıkla acil anons sistemi kullanılarak iletişim sağlanabilir.

İşletmelerde oluşan acil durumlarda, seslendirme sistemi ile yapılan uyarılar net ve anlaşılır olmalıdır. Acil anons ve seslendirme sistemleri, en zor şartlarda, uzun mesafeler boyunca kesintisiz, temiz ve anlaşılır anonslarla acil durum güvenlik ihtiyacını karşılamanın en iyi yöntemidir.

Zor durumlardan en az hasarla ayrılabilmek için, LAST satışını yaptığı tüm markaların, sistemlerinin kurulumu, işletmesi, eğitimi, garantisi ve teknik desteğini, sahip olduğu profesyonel kadrosuyla sürdürmektedir.